| Toutui a întrebat:

Cum pot dezvolta muschii de la piept?
Cum pot sa slabesc din picioare/burta?

P.S : Fara sala ca nu am unde, fara proteine, sunt baiat! tongue

Fundă celui care mă ajută!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la înot, tenis de câmp, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Singura solutie e sa te duci la sala si sa faci exercitii cu greutati (alternativ sa iti cumperi greutati pentru acasa, nerecomandat totusi pentru piept iti trebuie chestii mari, si e periculos sa faci singur).
Pentru burta abdomene, alearga mult.
Te pup!

| availablehandyman a răspuns:

SALUT! pai in primul rand pentru a face piept trebuie sa faci cam 10-20 de tractiuni la bara pe zi, flotari in pumni, si eventaul daca ai gantere, poti sa exersezi ridicarea in lateral a ganterei. e putin mai greu,
SI pentru a slabi trebuie sa alergi 30 de min pe zi, daca ai bicicleta poti sa dai o tura de 3 km cand ai timp nu in fiecare zi. si asta te va ajuta sigur!

| redds98 a răspuns:

Sa dezvolti muschii fa flotari, tractiuni.Ca sa faci astea nu este nevoie sa mergi la sala..Ca sa slabesti, dimineata bea un suc de grefe deoarece arde calorii si nu mai manca prostii de la fast-food.Cumpara-ti piept de pui il faci cu orez si nu are prea multe calorii.Intr-o luna deja se vad rezultate.Bafta.