| IrinaAniri a întrebat:

Cum pot downloada sims 3 fara virusi, daca nu am un antivirus prea bun. dati-mi siteuri care mers. mersi anticipat,

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Inaite de a descarca sims3, pune antivirus asta:http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus

| onasis1961 a răspuns:

La primele simsuri nu ar fi o problema, nu cred ca depasesc 2 gb, dar sims 2 si sims3 au impreuna 12 gb instalate,plus ca iti trebuie un hard foarte mare ca nu le iei instalate, le iei imaginile, deci iti va lua dublu spatiul, cred ca in jur de 60-70 gb daca vrei si expansions.