| rusmihai a întrebat:

Cum pot face credite pe imvu fara ca sa dau eu vreun ban
plzzzzz fundoi numa daca merge

2 răspunsuri:
| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Pai uite intri aici:http://www.imvu.com/earn/credits.php dai pe invite for refor people apoi invite by mail apoi deschizi alta pagina si intri pe http://www.yopmail.com/en/ acolo iti faci un id pe primul scrii e-mailu acela si pe al 2 lea un nume dupa aceea iti va veni ceva cu yes si no dai pe yes si inchizi pagina aceia apoi deschizi inca una si faci un cont acolo trebuie sa iti intre candva de 5 ori pe cont sa iti dea chat si dupa sa astepti 5 minute bafta funda?

| MadaLoveUcv a răspuns:

Credite pe imvu poti face asa:
1. intrii pe Yahoo si iti faci un cont nou
2. intri pe imvu, la earn credits, Refer a frind, invite by e-mail
3. In prima casuta, vei scrie id-ul nou facut pe Yahoo.
4. In a doua, un nume la intamplare
5. In a treia, id-ul pe care e facut contul tau
6. In a patra, numele tau.
7. Intri pe e-mailul nou, apesi pe noul mesaj de la IMVU, dai pe YES de 2 ori si iti faci cont
8. Rogi pe cineva sa-ti intre pe contul nou si sa-ti dea chat de 5 ori pe contul tau.
Si gata! ai 1500 credits in cont.
poti face asta de cate ori vrei`happy
pa.paa:*:*