| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face credite pe IMVU? In afara de cele de la earn credits de pe site`ul lor? Exista vreun site de genul MyYearBook in care iti poti schimba creditele lor in credite IMVU? Sau este vreun program? Mersi

1 răspuns:
| stickere a răspuns:

Salut!AI INCERCAT STICKERELE PENTRU LAPTOP?
Eu am incercat,sunt la al3lea pe laptop.dupa ce il dezlipesc ramane foarte putin

lipici,pe kre il curat cu spirt.ramane impecabil...oricum e bun pentru ca ofera un aspect

placut dar si protejeaza de zgarieturi.kre e interesat de stickere la pretul de 25 lei

(cele mai ieftine de pe piata) la comanda cu ce imagine vreti sau alegeti din galeria mea

contact id: nikelino6@yahoo.com

http://www.okazii.ro/......sebite-la-

comanda.html