| Ancutzica_1406 a întrebat:

Cum pot face fatalitatile la mortal kombat 4? ca nu merge! Dau vot si funda!
Si ce buton este BLK. Pls ajutati-ma dau voturii!

Răspuns Câştigător
| Andrei00RoLLer a răspuns:

Salut! Uite care sunt controaleletongue LP=pumn jos; HP=pumn sus; LK=picior jos; HK=picior sus; BLK=garda; RN=fura (run); B=inapoi (inspre tine); F=fata (inspre el); D=jos; U=sus (salt); si daca vrei sa faci toate fatalitatile.resetezi controalele si intri in meniu, dai la parctice, stai cu selectia (dar nu selectezi) pe dificulti novice si tii apasat pe spatiu si j vreo 20 de secunde sau 10. acolo iti arata ce fatalitate vrei sa activezi, tu selectezi fatality 1 sau 2. dupa care iesi de acolo intri intr-o lupta.castigi si la final cand iti zice finishim tii apasat pe jos si apesi pe pumn sus.SUCCES! PLS FUNDA

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Uite ce inseamna miscarile:
LP = Atac cu pumnul incet
HP = Atac cu pumnul cu putere
LK = Atac cu piciorul incet
HK = Atac cu piciorul cu putere
BLK = Blocheaza
B(Back) = Inapoi
D(Down) = Jos

Bafta