| strictsecretboy a întrebat:

Cum pot face likeuri la o pagina de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| xBiiaM a răspuns:

Rugand o pagina sa iti faca publicitate prin postari/poze.
Poti ruga si prieteni de pe messenger/facebook/twitter sau ce mai ai tu sa te ajute, avand in vedere ca probabil sunt multi happy. Sau colaborezi cu o pagina mai mare sa iti fie admin la pagina ta big grin... Cam asa cresc multe pagini. Good Luck!

2 răspunsuri:
| Meri20 a răspuns:

Rugand o alta pagina sa-ti faca publicitate.

| DeeutzzaThaa a răspuns:

Dai la persoanele de pe messu tău sau pui pe un sait cunoscut dai la prieteni tăi de pe facebook. pui pe youtube dacă eşti cunoscut le zici colegilor, prietenilorhappy
Sper că te.am ajutat, Fundă?