| Iza_1189 a întrebat:

Cum pot face sa am mai multi abonati la canalul meu de youtube? Am un canal de vlog, de cateva luni, si este destul de greu sa strang abonati, ce sfaturi imi puteti da?

Acesta este canalul meu de youtube : https://www.youtube.com/channel/UCxESi75U2BnLbgqWQZWdqNA daca va place nu uitati sa va abonati. :D

6 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Posteaza la comentariile fetelor cu multi abonati linkul tau dar aboneazate si tu la ele. Sau comenteaza la ele frumos si spune-le daca au timp sa treaca si pe la tine.

| Georgemy2 a răspuns:

Scoate perna aia din fundal + nu cumva sa cersesti vloggerilor mari atentie, sau sa se uite la chanel la tine, daca vrei vorbeste cu Selly, face promovori si cu alti vlogger mai mari care fac promovari. Fa colaborari cu vloggeri!

| Wukii a răspuns:

Fă colaborări cu alți vloggeri. Iar dacă lumii îi va plăcea ce postezi vei crește tu încetul cu încetul.

Baftă happy

| ArthurKn a răspuns:

Lasa-te!

| Niculescu_Verona_1970 a răspuns:

Buna! Eu ma pot abona la tine si tu sa te abonezi la mine. Eu am 0 abonati. Canalul meu de YouTube este : https://www.youtube.com/......S-17qe07eQ Numele canalului este LIVIA - Official.

| Valentina_Andra_1995 a răspuns:

Buna. Iti poti distribui link-ul canalului tau de pe youtube pe retelele de socializare, poti colabora cu altii care fac vloguri facand video-uri impreuna si postandu-le atat pe canalul tau cat si pe canalul celui/celei cu care colaborezi. Trebuie sa nu uiti sa postezi video-urile regulat ( iti poti face niste zile fixe in care postezi ). Poti ruga pe cineva sa iti faca un intro frumos. Un alt mod este sa iti rogi prietenei sa spuna cunostintelor lor despre canalul tau si asa sa se raspandeasca vorba ca tu ainun canal de vlog. Mai multe idei nu am. Spre ca te-am ajutat cu ceva.