| Necunoscutu92 a întrebat:

Cum pot face sa ignor unul care începe sa ma înjure sau sa sara la bătaie?
Cum sa ignor?

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Amintește ti ca este dezechilibrat, în creierul lui se petrec reacții chimice insuportabile si bubuie de anxietate, de aceea reacționează asa. Ii este foarte frica si se ia de toată lumea că sa aiba el liniste.

4 răspunsuri:
| MadalinG99 a răspuns:

Salut, cand iti spune ceva nu-i spune nimic si zambeste, treci cu indiferenta si nepasator, daca vezi ca nu se potoleste filmeaza-l si du-te cu inregistrarea la politie, va avea dosar penal, succes!

| Necunoscutu92 explică (pentru MadalinG99):

Ok mersi de sfaturi

| Mihai99182 a răspuns:

Probabil, acel cineva se ia de tine cu un scop, am si eu prieteni care comenteaza aproape la oricine si isi iau bataie doar pentru ca-s tari in gura. Incearca sa-i ocolesti, nu te uita la ei, nu le raspunde in aroganta sau alte chestii de genu, stai in banca ta si nimeni nu se va lua de tine.

| Necunoscutu92 explică (pentru Mihai99182):

Pai la mine in cartier is multi care se dau mari si tari