| Dariii a întrebat:

Cum pot face unghiile sa creasca mai repede?
Fara ulei de ricinhee hee

Răspuns Câştigător
| myhu2011 a răspuns:

Incearca sa le cureti des si mananca multe mere ca o sa creasca rapid funda te rog mult deci mananca mere curatale si icearca sa le lasi mult in apa pentru ca cu ajutorul apei se maresc funda pls

4 răspunsuri:
| 43v3r a răspuns:

Poi bea mult lapte, sau produse alimentare ce contin calciu iti poti cumpara si de la farmacie calciubatting eyelashesiti vor creste-garantez

| αηdяαdα a răspuns:

Bunahappy...raspunsul l intrebare tha:unghiile cresc mai mari daca te speli foarte des p maini
Daca te-am ajutat...plss fundita; x

| bolly a răspuns:

Tipsuri... =p~

| maretul a răspuns:

Este o solotie speciala dar am uitat cum se numeste se gaseste la magazine etnobotanice