| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot gasi o persoana? Funda!
Am nevoie sa aflu adresa unei persoane(unde locuieste)..sau sa dau macar pe net de el(facebook...etc)
Am un pasaport expirat al acelei persoane..deci stiu numele real. data nasteri si tara (Korea de Sud) cum pot sa dau de aceasta persoana?
Sunt dispusa sa si platesc pentru un program mai bun..care ma poate ajuta

3 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Il duci la ambasada

| strengaritzza a răspuns:

Daca persoana aceea are telefon de romtelecom, poti sa o gasesti pe net. Eu am aparut mult timp dupa ce l-am inchis. Numele meu, adresa era acolo.

Asta este o metoda. Altfel nu prea stiu cum ai putea sa vezi o adresa. Adresa de facebook se poate depista dupa ID-ul de mess.

| moartetiganilor a răspuns:

Google maps.