| nicolici a întrebat:

Cum pot muta pozele din telefon pe card?big grin

3 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Pai. Pentru a le muta iti trebuie un cablu de date pentru telefon sau un cititor de card. Daca nu ai nici una nici alta eu iti recomand un cititor de card ( e mult mai economic si in plus daca iti schimbi marca de telefon dar nu si tipul cardului il poti folosi in continuare, nu este nevoie sa-ti cumperi alt cablu de date). La cititor pur si simplu bagi cardul in interior si il introduci in spatiul pentru. USB, ca pe un stick de memorie. Daca ai cablu de date si nu ai telefon Nokia trebuie sa instalezi programul de pe CD, apoi introduci cablul in telefon si in calculator, iar apoi iti poti lua pozele cu copy paste. Daca ai nelamuriri ma poti intreba.Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns:

Selectezi toate pozele si dai la mutare/copiere in Tel/Card. La mine asa fac.

Numai bine.