| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Cum pot pe facebook sa pun o persoana sa nu vada ce fac eu! Adica ce postez, ce comentez! Dar eu sa pot vedea ce posteaza persoana respectiva:*

Explicati-mi va rog! Dau funda:*

[ scuzati categoria ]:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu cred ca o sa intelegi ceva dar... Cand adaugi poze, stii ca e un fel de planetuta mica acolo, stii, si apesi pe ea si iti apar niste iconite. Apesi pe aia unde scrie ''Personalizat'' si scrii numele persoanei careia nu vrei sa ii apara poza big grin (Asa si cu comentariile, postarile...)