| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot pune imagine la avatar?

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Intri la editare profil pe urma unde scrie.Brows.si iti alegi o poza din propriul calculator ok?

1 răspuns:
| KristalPop a răspuns:

În stânga ai "Editare profil" (al V-a), iar la Choose alegi fotografia de pe PC-ul tău. Fotografia ta de profil nu va apărea automat peste tot pe site. Are întâi nevoie de aprobarea unui admin, iar dacă nu are un caracter obscen sau indecent va fi aprobată în decursul unei zile de la încarcare. Sper că te-am ajutat!