| VadSuneteAudCulori a întrebat:

Cum pot pune pe difuzor pe samsung corby? cand vreau sa apas butonul acela imi apare apasati mentinere pentru a folosi functiile de apel, la prietena mea nu ii apare doar dupa ce pune pe difuzor.pls fundita

1 răspuns:
| BellsC a răspuns:

Asa am patit si eu.
Dar dupa ce am apasat am lasat ca pers.sa rasp.la tell. apoi am mai apasat odata tot pentru butonul p care apelezi si am dat inapoi si au aparut f.cu difuzor casca si altelewinkingsper.ca ai inteles ceva.
Nu`s ft priceputa la asta ca nu `l prea folosescwinking