| Mysteriouss a întrebat:

Cum pot pune un videoclip de pe youtube pe facebook?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarci videoclipul in pc cu http://www.hddownloader.com/index.php sau http://www.downloadconvertvideo.com/ In casuta URL scrii url-ul de la videoclip bifezi video sau avi(div x) si click pe GO.
Acum -> Cum adaug un video pe Facebook?

Pentru a incarca un video pe Facebook, va rugam urmati pasii de mai jos :

1. Mergeti la Pagina de start.

2. Faceti clic pe filtrul „Poze" din partea stanga a paginii.

3. Faceti clic pe sub-filtrul „Video-uri".

4. Selectati ce fel de video vreti sa faceti. Puteti alege „Fisier de incarcare" pentru a incarca un video de pe comanda dvs., „Video Mobil" pentru a incarca un video din dispozitivul dvs.mobil, sau „Inregistrati video" pentru a inregistra un video cu camera web personala.

5. Urmati directiile de pe ecran pentru tipul dvs. particular de incarcare.

6. O incarcare video reusita va genera o istorie despre video si va stoca video-ul permanent in „Video-urile mele".

Succes!

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Sub clip, într-un chenat, scrie DISTRIBUIE. Dai click acolo apoi pe F, adică FaceBook, apoi Share Link.
Baftă multă.

| ταξιδιώτης a răspuns:

1.copiezi linkul din bara de cautare/paste
2.sub videoclip,clic pe "distribuiti",clic pe pictograma "f" (facebook), facebook-ul sa fie deschis/distribuiti, pe peretele tau sau al unui prieten.

| oanaelena95 a răspuns:

Poi dai clik dreapta pe videoclip si dai unde scrie "copy video url" apoi intri pe facebook dai la profilul tau din nou dai clik dar stanga unde scrie "la ce te gandesti?" si dai lipeste! dupa ce a intrat videoclipu dai posteaza si gata:*

| Dumitru_Elena_1969 a răspuns:

De ce nu pot posta un vidio clip