| hx4er a întrebat:

Cum pot rezolva o problema cu un baiat care non stop vrea sa ma bata si eu ii explic civilizat problema si asa dar tot vrea sa ne luam la bataie?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Anunti diriginta sau un profesor si zici ca nu pleci doar daca vine unul din parinti dupa tine sau te duc ei acasa. Apoi reclamatie la politie sa se invete minte prostu ala

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ni te iei la bataie, nu il bagi in seama.

| Andreeush a răspuns:

Spune-i că o să îl reclami la poliție dacă se mai leagă de tine.

| blairelovesmusic a răspuns:

$implu. Politia.

| llleo a răspuns:

| R4ulTripon a răspuns:

Te iei la bataie, chiar daca poate o sa ti-o iei tot o sa bagi putin frica in el decat sa stai si sa ii faci jocul, pentru ca el de fapt doar vrea sa ii impresioneze pe altii si sa faca pe bufonul