| PACC a întrebat:

Cum pot sa adaug o fotografie noua pe facebook... vreau sa o adaug ca fotografie de profil, dar nu vreau sa o decupez, vreau sa fie intreaga ca fotografie de profil. Cine ma ajuta funda!

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Poti sa o faci intreaga cu ajutorul sagetilor sau poti sa o pui prima oara ca wall photo si apoi de la options (pe poza) selectezi ''make profile picture'' si scapi de acel crop ulterior.

| DrinkMySoul a răspuns:

Mergi pe pagina ta de profil-->si pune sageata pe poza ta actuala de profil(fara sa-i dai click)-->o sa vezi ca apare Editeaza fotografia de profil si dai click stanga-->incarcare foto-->click stanga

| aly1368 a răspuns:

Cand bagi o poza de profil iti dau niste sageti unde poti s-o decupezi dai acolo ca s-o faci intreaga

| PACC explică (pentru aly1368):

Da stiu... dar degeaba nu merge sa o fac intreaga oh go on

| PACC explică:

Am incercat tooot ce ati spushappy... ma pune sa o tai crying