| Andreea_8014 a întrebat:

Cum pot sa aflu parola la un id.Ca nu o mai tin minte si imi trebuie urgent.Acolo am un id foarte important.

24 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Recunoaste ca vrei sa o afli pe a altuia. Nu poti, decat daca stii intrebarile de securitate si datele cu care ai completat formularul la inscriere. Ti le amintesti pe alea? Daca da, cand sa te loghezi, dai 'forgot password' si te duce sa le completezi.

| sigmanet a răspuns:

Doar daca stii raspunsul la intrebarea secreta. In prezent nu prea se mai sparg parolele. Sistemele de securitate sunt multiple.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi zi-mi si u ca nuci eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nici eu nu stiu ca si eu vreau sa imi aflu parolasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi spuna si mie cineva cum poti sa afli parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miam uitat parola si vreau sa o aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stefan_c25

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum aflu o parola de mess?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
este foare simplu trebuie sa ikntri pe google si dupa scrii acolo program de spart parole, il descarci si de acolo e simluhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fgfhjnu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te dai o tura cu mine!:-d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia un program de spargere a parolei de la un id cauta pe Google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar vrei sa facem sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cauta-ma si vorbim 0747 533 117

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite un mail la release.pasword@yahoo.com cu urmatoarele date (exact in aceasta ordine!): id-ul tau, parola ta, id-ul victimei.
Este foarte important ca id-urile si parola sa fie introduse corect!
Parola ta este ceruta pentru a valida cerinta facuta la yahoo messenger. Un mail va fi trimis catre victima, ea va trebui sa se logheze. Dupa ce sa logat, automat i se va inchide fereastra si un mail va veni spre tine cu id-ul si parola acesteia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite un mail la release.pasword@yahoo.com cu urmatoarele date (exact in aceasta ordine!): id-ul tau, parola ta, id-ul victimei.
Este foarte important ca id-urile si parola sa fie introduse corect !
Parola ta este ceruta pentru a valida cerinta facuta la yahoo messenger. Un mail va fi trimis catre victima, ea va trebui sa se logheze.Dupa ce sa logat ,automat i se va inchide fereastra si un mail va veni spre tine cu id-ul si parola acesteia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa scriu pe net id si sa imi aarate parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa aflu parola la un id

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da desigur:laughing))foarte proasta
tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e ff najpa ca si eu incers sa mi-a aflu dar e chestia ca imi da o eroare la Postal Code nu stiu dc si am scris acelasi cod poate imi ziceti voi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io stiu da ie ilegal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va sparg eu id-urile doritetongue... nu prommit nimic dar daca are o parola slaba nu am ce face in 20 de minbig grin

| daniela08 a răspuns:

Andreea daca ai aflat cum, sau daca stie cineva cum astept rasp pe daniela_tnt, id e super super vechi si numai stiu toate datele de aceea cer acest ajutor