| ForeverForYou a întrebat:

Cum pot sa am dezabonez de la TPU? ca ma incercat si nu stiu cum dau fundita la primi 3-5

Răspuns Câştigător
| Ancaaa a răspuns:

Te pot suspenda daca ai vocabular obscen...

2 răspunsuri:
| ForeverForYou explică:

Vreau sa ma dezabonez de la TPU deoarece nu pot sa ma inregistrez altundeva nu ma lasa imi spune ca trebuie sa ma zezaboned unde sunt abonata si dupa aia ma lasa sa ma abonez acolo altfel nu pot sa ma abonez acolo unde vreau

| Corina a răspuns:

Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. S-a recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile, care acum se doresc a fi sterse.
Daca nu crezi, da click in josul paginii, pe "Intrebari frecvente" si ruleaza pana gasesti aceasta intrebare si raspunsul dat de echipa TPU.