| passenger a întrebat:

Cum pot sa am picioarele mai subtiri? Adica eu doar gambele le am subtiri si de la genunchi in sus am copsele groase!
Daca puteti, va rog sa-mi dati niste exercitii, dar totusi nu vreau sa am picioarele numai in muschi! Cum pot sa mi le modelez pana in August?

2 răspunsuri:
| PanaDeIdei a răspuns:

I-ati o crema anticelulitica sau pentru remodelare, se gasesc in farmacii, supermarcheturi, si da-te cu ea in zona cu probleme. Cam de 2 ori pe zi, iar tot de 2 ori pe zi, fa niste exercitii pentru picioare: stai intinsa pe o parte si ridica piciorul la 90 de grade, sau mergi pe bicicleta, alearga, fa genoflexiuni, se gasesc pe internet o groza de astfel de exerctii! Trebuie doar sa cauti big grin. Bafta

| AndreeaEma a răspuns:

Hmm. pai uite ti-as recomanda pilates, nu este f greu si da rezultate! :) 10 minute pe zi te vor revigora, uite linkul:
http://www.youtube.com/watch?v=sjwbUGEtcDQ&feature=feedwll&list=WL
O zi buna si succes!