| ingerashpierduth a întrebat:

Cum pot sa blochez pe Facebook comentariile prietenilor atunci cand accept o cerere de prietenie?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Saracul, si pe tine te fac de ras? laughing)

| GdX a răspuns:

Te duci la setarile de confidentialitate si alegi de acolo ca postarile pe wall sa treaca mai intai pe la tine si tu daca vrei sa le accepti vor aparea, daca nu nu. Comentariile la poze in schimb nu ai ce sa le faci, le accepti.

| 6Anonim9 a răspuns:

Degeaba. Asa am facut si eu dar tot apar si inainte sa le accept, ca am vazut asta la frate-meu pe Facebook.

| 6Anonim9 a răspuns:

Asa fac toti si stai linistit ca toti stiu ca e la misto. Fa si tu putina mistocareala. Macar le poti intoarce favoarea.