| Ankuzza_Anky_1998 a întrebat:

Cum pot sa cuceresc un baiat pe facebook.Nu am intrat cu el in vorba niciodata si imi este teama ca daca ii voi da like si ii voi lasa comentarii va crede ca sunt o disperata

Răspuns Câştigător
| Capsunik235 a răspuns:

Da-mi id tau si vorbim ...iti spun cum happy

3 răspunsuri:
| Betyyy a răspuns:

Pai incearca sa intri in vorba cu elwinking daca nu prea il cunosti intreaba-l de unde este, unde invata etc. Dar nu insista prea mult... Dupa mai baga-l in seama, de preferat ar fi sa te bage si el in seamawinking Si de aici sunteti pe cont propriuwinking Sper ca ti-am fost de ajutor. big grin

| DarkyChan a răspuns:

Ei bine ar trebui daca ai ID-ul lui cand intra pe mess sa-l intrebi care-i tema de la mate... asa pentru inceputwinking dupa sa incepi sa-l complimentezi si ar trebui sa-l ignori asa 2 zile. dacan u te baga in seama mergi cu el acasa(pe acelasi drum cu el), daca tu chiar esti inebunita dupa el poti sa-i faci un cadou si sa zici ca (daca e aproape de craciun sau cv sarbatoare) ca e de eveniment! Si daca se uita la tine si il vezi intoarce repede capul sa nu te vada ca te uiti si tu inapoi la el!
Concluzia:
1. Complimenteaza-l
2. Insoteste-l
3. Fa-i cadouri micute(nu exclusiviste ex; o bratara)
4.Nu te holba la el!
5. (In caz ca sunteti aproape de relatie ) Nu insista tu ci lasa-l pe el sa vezi daca-i pasa de tine!
La mine a mers asa si acum suntem foarte buni prieteni aproape de :*
Sper ca te-am ajutat!