| Iamlolanoah720 a întrebat:

Cum pot sa dau burta jos in cel mai scurt timp?
Dar fara sport pentru ca nu elimina grasimea ci doar intareste abdomenul.

12 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Prin miscare (sport), logic. Nu exista o alta cale.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa este sportul nu este suficient.
Dacă o dai jos în cel mai scurt timp, cu foarte mare probabilitate, în foarte scurt timp după ce ai dat-o jos, o vei pune înapoi sus.
Este necesar să îți schimbi radical obiceiurile, comportamentul alimentar.

| Werrich a răspuns:

Intervenție chirurgicala prin micșorarea stomacului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Werrich):

Cunosc o persoană care a făcut și a ajuns exact ca înainte. De ce? Pentru că nu vrea să înțeleagă că dacă bagă dulciuri la greu n-o să-i fie bine.

| Werrich a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu respecta instructiunile medicului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Werrich):

Exact. Medicul încă de dinainte i-o recomandat să țină regim, ca să nu se ajungă la operație, dar persoana în cauză fiind prea comodă o ales operația. Și după operație i-o explicat clar că dacă nu va mânca ce trebuie la fel va ajunge. Dar își găsește fericirea în dulce, pentru că la același doctor cu ceva timp în urmă și-o pus și inel la stomac. Si docotrul i-o spus că trebuie să meargă la psiholog dacă vede că așa-i de greu să renunțe la dulce, pentru ca înseamnă că-i o problemă de natură psihologică. Dar omu' zice că la psiholog merg doar nebunii și nu-i poți schimba ideea. Asta e.

| UnDiavol a răspuns:

Sport și un program alimentara sănătos

| Iamlolanoah720 explică (pentru UnDiavol):

Pai sportul nu te ajuta sa slabesti doar obtii muschi/abdomene
Stiu asta din propia experienta

| UnDiavol a răspuns (pentru Iamlolanoah720):

Bine Înțeles ca te ajuta sa slăbești sportul și un program alimentara sănătos

| Iamlolanoah720 explică (pentru UnDiavol):

Eu am incercat si nu am slabit ci doar am obtinut abdomeni

| UnDiavol a răspuns (pentru Iamlolanoah720):

Progresul se vede in Timp nu peste noapte nimic nu este ușor la început dacă vrei sa obți ceva in viața luptă cu Adevărată nu caută scurtături și nici scuze algerea este la tine