| Dragoi_Marinela_1993 a întrebat:

Cum pot sa deblochez pe facebook pe cineva am incercat sa il caut dar nu gasesc

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă l-ai blocat tu, îl poți debloca (ușor), dar dacă te-a blocat el/ea, atunci nu poți face absolut nimic, decât dacă îți faci un alt cont, ca să-i vezi activitatea. http://i.imgur.com/YaKzSBh.jpg → aici, îi cauți numele, apoi dai unblock (deblochează).

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Intri in settings si blocking apoi cauti numele persoanei si dai unblock.

| Patricia07 a răspuns:

La setari. Pe sageata unde te deconectezi trebuie sa apara acolo si ii scrie persoane blocate de tine. Nu stiu sa iti spun exact dar incerca si ai sa gasesti acolo