| INȚ a întrebat:

Cum pot sa fac bhop pe Counter Strike?

1 răspuns:
| MarianWLF a răspuns:

Uite aici:
http://www.youtube.com/watch?v=GYWH9G4hEq4&feature=related
Dar cum sa iti spun filmuletul iti spune cum se face dar nimeni nu te poate invata tu singur o sa te prinzi de faza.
Mergi cu w sari, ii dai drumu la w tii apasat space si ctrl si dupa aceea cand apesi a dai de mouse in stanga cand apesi w dai de mouse in dreapa.
Si eu tot singur am invatat am jucat dr pana m-am prins cum se face chiar daca aia ma injurau gen (misca ma odata):)) ma rog joaca in continuare asa au invatat toti jucatorii de dr.
Mult noroc.