| rajijiji a întrebat:

Cum pot sa fac sa ma vada fetele mai atractiv? Niciodata nu mi-a zis vreo fata ca sunt frumos sau ceva, toate au facut misto de mine...

22 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai un pic, cum adica au facut misto de tine?
Ce anume le spui, sau ce vorbesti cu ele, de se ajunge sa faca misto de tine? In ce context sau subiect?

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu ai ce face!

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Tu vorbesti serios asa? Nu sunt ele vinovate ca nu sunt atrase de noi, lasa gandurile astea de descreierat, plus ca este posibil sa intri in belele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zâmbește sincer. happy

Răspuns utilizator avertizat
| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
Poți începe prin a face câteva schimbări în viața ta.
Un prim lucru ar fi vestimentația. Alege niște haine care să te avantajeze, astfel încât să arăți bine în ele.
Alt lucru ar fi să îți schimbi freza - asta dacă nu ești mulțumit de ea. Alege una care să se potrivească cu forma feței tale și care să nu îți facă fruntea să pară gigantică.
Alt lucru ar fi să îți tratezi pielea - asta dacă ai coșuri sau puncte negre - cu anumite creme și unguente. Pentru asta, poți merge la un dermatolog.
O altă variantă ar fi să folosești parfum. Fetele sunt înnebunite după un miros plăcut de parfum. Însă trebuie să alegi un parfum care să persiste. De exemplu, pielea mea e pretențioasă și puține parfumuri rezistă pe mine, așa că a trebuit să încerc mai multe până să găsesc unul potrivit. Fă teste și vezi care persistă cel mai mult pe tine (evident, nu le cumperi direct; te duci în magazin și te dai cu câțiva stropi de parfum pe încheietură, apoi vezi dacă persistă câteva ore). Dacă persistă, e bun.
O altă variantă ar fi să lucrezi la aspectul fizic. Dacă ești slab, pune niște mușchi pe tine, iar dacă ești gras, slăbește.
O altă variantă, care bănuiesc că e evidentă, e să te îngrijești. Adică să faci duș regulat, să te speli pe dinți, să îți tai unghiile, lucruri din astea pe care oricine ar trebui să le facă.
Bun, asta este partea legată de aspect. Urmează comportamentul, care e mult mai complex decât ce am elaborat mai sus. După ce ești mulțumit de partea fizică a corpului, încearcă să lucrezi la comportament. Aici trebuie să știi cum să te comporți cu o fată, iar eu nu-s expert în așa ceva. Încearcă să descoperi singur cum ar trebui să abordezi o fată.
Îți urez numai bine!

| Contulesters a răspuns:

Atunci renunță la ideea de a avea o iubită. E simplu, nu te plac fetele pentru că ești neatractiv, de ce să te minți singur și să suferi?

| FOG92 a răspuns (pentru Contulesters):

E greu sa accepti, aici nu pot sa il condamn...e teribil

| Contulesters a răspuns (pentru FOG92):

Știu că e greu, dar nu ai ce face altceva...

| FOG92 a răspuns (pentru Contulesters):

Ajungi la lant asa laughing)

| Contulesters a răspuns (pentru FOG92):

Și ce propui? Să facă labă de 5 ori pe zi laughing

| FOG92 a răspuns (pentru Contulesters):

Da cum a facut ala de la Romanii au talent cu calinescu laughing) sau sa se calugareasca, nu exista om pe lumea asta care sa se abtina de la facut sex si sa nu se masturbeze de 10 ori minim pe luna asta doar daca e impotent

| Contulesters a răspuns (pentru FOG92):

Eu am descoperit mai nou pe reddit r/nofap. laughing

| FOG92 a răspuns (pentru Contulesters):

Nu inteleg ce zici

| Contulesters a răspuns (pentru FOG92):

Https://www.reddit.com/r/NoFap/ Pentru noi, de încercat. Fără labă 90 de zile :))

| FOG92 a răspuns (pentru Contulesters):

De unde esti ai telegram >) sa mai vorbim macar una alta ca e nasol sa tot vars frustrarile pe aici laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru FOG92):

Am, dar nu iți pot trimite mesaj cu nr. meu că sunt utilizator junior.

| Contulesters a răspuns (pentru FOG92):

Trimite-mi un mesaj cu nr tau și vorbim happy

| supadeceapa a răspuns (pentru Contulesters):

Aww, hai că se înfiripă o poveste de dragoste între tine și alter egoul tău love struck

| Contulesters a răspuns (pentru supadeceapa):

Ești geloasă? sad

| tortilă a răspuns:

In general fetele nu fac complimente de genul. Incearca sa ai mai multa incredere in tine