| Pisicaeuropeana400 a întrebat:

Cum pot sa fac sa treaca mai repede timpul vreau sa inceapa scoala cat mai repede

Răspuns Câştigător
| nocturnalmagic a răspuns:

Apuca-te de un serial, citeste ceva, vezi un film, plimba-te, iesi pe afara cu prietenii sunt o gramada de variante

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Desi chinezii lucreaza la ea de ceva vreme, inca nu au reusit sa dezvolte nimic clar pentru a facilita calatoria prin timp.Ce poti face pana isi termina ei treaba este sa iesi poate cu prietenii la un suc sau o plimbarica, sau sa te uiti la cateva filme sau sa citesti o carte.Imaginatia este singura ta limita legata de ce ai putea face ca sa-ti treaca timpul mai repede.

| Borsecuț a răspuns:

De ce ai vrea sa înceapă școala? :s

| 1SmileToday6 a răspuns:

Cred că cel mai bine ar fi să te pregătești de școală, să-ți repeți lecțiile sau să-ți faci temele dacă ai. Poți să înveți o limbă străină happy
Dezvoltă-ți o pasiune, găsește ceva ce-ți place. Pentru asta e vacanța până la urmă, ca să avem timp să facem lucrurile pe care ni le dorim happy