| NonZarek a întrebat:

Cum pot sa fiu mai curajos?(am 15 ani) Imi place de o fata foarte mult si imi e rusine sa vb cu ea, mie in general imi este greu sa vorbesc cu persoane mai necunoscute, pe ea o cunosc f bine dar imi e rusine sa deschid subiect de discutie, imi este frica sa nu zica ceva urat sau sa zica ca nu are chef. Nu stiu nici cum sa vorbesc cu ea ce sa ii zic despre ce sa vorbesc, si vreau sa imi fac curaj, sa fiu mai intarit, mai puternic, ceva sfaturi? Multumesc

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gasesti cu sutele pe internet. Mai ales pe Youtube

| ℓαυяα a răspuns:

Dacă îți este Rușine sa vorbesti cu ea live, încearcă pe Facebook, whatsapp

| NonZarek explică (pentru ℓαυяα):

Problema e ca imi este in rusine asa in general, de orice necunoscut, si nu sunt curajossad, vreau sa imi castig curajul, cum pot face asta?

| ℓαυяα a răspuns (pentru NonZarek):

Încearcă sa îți învingi teama, baga te in seama cu cineva și vezi ce iesehappy o sa fie Ok, o sa vezi happy