| GyeBaek a întrebat:

Cum pot sa fiu o persoana mai sociabila

3 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Pai incearca sa vb cu cat mai multa lume. Ofera-te sa ajuti.Cand cunosti alti oameni vorbestele frumos, glumeste cu ei.etc

| oanard174 a răspuns:

Socializand,incearca sa intri in discutii,sa le mentii cat mai lungi,spui glume, intri in colectivul respectivcum poti si cum stii, doar asa.succes

| floryynnel a răspuns:

Iesi pe afara, nu sta inchsi in casa, cand intri in casa, pe mess... sau ce folosesti tu, vorbeste cu prietenii, citeste foarte mult(lectura te ajuta), totul e depinde de tine, du-te afara, intalnestete cu colegii/prietenii