| Night a întrebat:

Cum pot sa fur lapte de la vaca aia din barn buddy? ca acolo asa scrie, ca se poate fura lapte.

Răspuns Câştigător
| ShaRk_7788 a răspuns:

Se poate.Iti trebuie Cheat Engine v5. 5. Dar trebuie sa stii sa il folosesti.Si in plus daca furi lapte nu are niciun folos pentru ca este exact ca la plante sau flori(din 20, 30 de unitati furi doar 1-5)...asa e si la lapte dintr`o galeata de lapte nu furi nici macar un sfert din laptele adunat. Eu zic ca e pierdere de timp. Sper ca te-am ajutat. fundita? happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cum se foloeste?
Detaliazmi si miehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se fura?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca. i v6. 6 are ceva?

| Night explică:

M-ai ajutat, mersi mult!