| GlontulAreMereuDreptate a întrebat:

Cum pot sa imi deblochez telefonul? Am avut cod de siguranta iar taicamio mi-a bagat un cod de 3 ori gresit si s-a blocat, iar acum nu mai merge nici un cod... ce sa fac? funda.

5 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEAu:*
inchide telefonul si asteapta 1jumatate de ora, dupa care baga din nou codul, sunt telefone care se blocheaza pentru 10minute.20...30 de minute daca bagi codul gresit si eu am patit la fel am NOKIA C3 si dupa 10 minte si-a revenit. sper sa mearga si la tinehappy

| B3happy a răspuns:

Buna! Incearca codul PUK. Il gasesti pe cutia telefonul sau intr-o carticica de-a telefonului. Funda?

| GlontulAreMereuDreptate explică:

50 de lei? happy