| Gabireal14001 a întrebat:

Cum pot sa imi fac parul pubian sa creasca mai rapid?!
(imi creste foarte greu pentru varsta mea)

Răspuns Câştigător
| mataestefrumoasa a răspuns:

Apuca-te de un sport la scoala, ca sa iti stimulezi hormonii de crestere! Si nu uita sa maanci mulet fructe proaspete si legume, fiindca hormonii iau vitaminele din ele.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa ceva nu se poate infleunta, fiindca parul creste hormonal, indiferent ca-i pe cap, maini, la pubis sau pe fata.
Probabil ca hormonal nu esti suficient de dezvoltat si ai ritmul tau de crestere, care din pacate, nu poate fii infleuntat, modificat sau grabit.
Vad ca ai doar 14 anisori, asadar abia de acum vei intra la pubertate si curand iti vor da tuleile pe fata si par la pubis.

| Gabireal14001 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc frumos, mi-ai mai dat incredere!

| mataestefrumoasa a răspuns (pentru Gabireal14001):

Apuca-te de un sport la scoala, ca sa iti stimulezi hormonii de crestere! Si nu uita sa maanci mulet fructe proaspete si legume, fiindca hormonii iau vitaminele din ele.

| Violleta2022 a răspuns:

Am si eu o curiozitate!
Intrebi cum sa-ti faci parul pubian sa craesca mai repede, fiindca arata mai multa masculinitate...
Unde si cui vrei sa arati "masculinitatea asta"?
Te pregatesti sa-ti expui cuculetul la public?

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut, Gabriel! happy De ce ți-ai dori așa ceva? În orice caz, el, independent de tine va crește. Funda? big grin

| Gabireal14001 explică (pentru PsihologDanielBotezan):

Sincer, imi doresc asta pentru a arata mai multa masculinitate

| elennax a răspuns (pentru Gabireal14001):

Masculinitatea tine de atitudine, nu de cat de paros esti)))

Crede-ma, e mai bine fara

| Gabireal14001 explică (pentru elennax):

Ai dreptate, tine de atitudine, dar si de par pentru a arata mai fioros?

| PsihologDanielBotezan a răspuns (pentru Gabireal14001):

Nu acest aspect te face mai bărbat happy Caracterul tău te face, atitudinea și manifesările.winking Spre exemplu cum știi să te comporți printre oameni. big grin

| Gabireal14001 explică (pentru PsihologDanielBotezan):

Ai dreptate, dar fiecare cum doreste...

| mataestefrumoasa a răspuns:

Exercitii la prostata