| Caataa a întrebat:

Cum pot sa imi maresc viata la Gta San Andreas fara parole?
Adica sa fie mai lunga

11 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Trebuie sa completezi misiuni astfel cu timpul se va marii.
Sau decat sa te chinui sa il termini descarcati o salvare cu jocul terminatwinking

| Caataa explică (pentru MarianWLF):

Pai am facut misiuni, cam 50 am ajuns la misiunea New model army, fara parole si tot am viATA mica

| MarianWLF a răspuns (pentru Caataa):

Ai rabdare continua misiunile si se va face si eu am terminat San Andreas de 2 ori deci stiu ce zic.

| Caataa explică (pentru MarianWLF):

Pai unii am vazut pe net pe youtube aveau viata lunga de la 27 misiune

| Caataa explică (pentru MarianWLF):

Am luat o savare de pe net si am viata lunga imi dai un cont de youtube sa fac un video sa il pun?

| MarianWLF a răspuns (pentru Caataa):

Eu nici macar nu am cont pe youtubelaughing
Dar as vrea sa am sa pot comenta si eu la clipuri.

Răspuns utilizator avertizat
| SpeedGonzales a răspuns:

Viata in GTA San Andreas se mareste cand faci cele 12 misiuni de pe ambulanta. Funda?

| pandurii a răspuns:

Pai, faci miscare, sport, inoti, faci la antrenamentele cu boxu, lupta KungFu etc si asa iti maresti viata.Eu asa am facut si viata mi-a crescut pana la arme jos acolo.

| bbiancaa a răspuns:

Fara parole nu se poate...
parola pentru viata infinita este:BAGUVIX

| badicamircea a răspuns:

Deci, acesta este raspunsul corect, daca inca nu l-ai aflat si mai joci GTA SA. Stii ca in GTA SA poti sa faci misiuni cu ambulanta, da? Ei bine, acele misiuni au un numar finit. Fa-le pe toate si viata ti se va mari dupe ce le-ai terminat!