| SlimShady_8054 a întrebat:

Cum pot sa imi repar Windows-ul?
Am Windows 7 si imi spune in disperare ca nu e genuine, cum rezolv asta?

2 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Downloadeaza asta: win7-loader-mini byte. Cu hack-ul asta eu mi-ar reparat problema, dar eu am windows 7 ultimate.
Intra pe forumuri de specialitate. De preferinta scrie in engleza: windows 7 genuine si gasesti solutii la problema.

Mai multe trucuri de a invata cum sa scrii pe google gasesti aici: http://lucruri-spontane.blogspot.com/......ca-un.html

| Nastia a răspuns:

Instaleaza alt windows, sau cauta serial pentru asta.