| And456 a întrebat:

Cum pot sa imi stric telefonul, fara sa mai poata fi reparat usor? Nu vreau sa il sparg. Ce idei aveti?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca nu iti mai place telefonul pe care il ai, ii zici mamei ca il vinzi si ca vrei un telefon mai performant,
De ce sa il strici? oare cati copilasi sunt in lumea asta care si-ar dori un telefon?
Vorbeste cu mama ta si analizati impreuna situatia.
O zi buna happy

| tpuuser999 a răspuns:

Faci root, deschizi o consola si rulezi o comanda care sa stearga tot, inclusiv bootloader (gasesti undeva, pentru telefonul tau). Asta poate fi reparata la service in cele din urma.
Daca vrei sa faci ceva cu adevarat distructiv, trebuie sa bagi apa in el pe undeva, sau sa-l alimentezi de la 2 baterii.

| AlbNegru09 a răspuns:

Arunca-l in toaleta laughing
Arunca-l de beton foare putin incat sa se sparga, spui ca ti-a cazut din buzunar.