| ForbiddenLove a întrebat:

Cum pot sa ma abtin de la dulciuri? Simt nevoia tot timpul sa mananc ceva dulce (in special ciocolata) sau sa rontai ceva.Cateodata cred ca fac asta si cand ma plictisesc.Astazi am reusit sa ma abtin (ca gustare am mancat doar un mar si un iaurt)

2 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Pey asa e cel mai bine.incearca sa mananci in loc de ceva dulce un fructhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmmm...Ma confrunt cu aceiasi problema! ascunde intr-un loc dulciurile si uita de ele!