| Numeusorderetinut a întrebat:

Cum pot sa ma bag in seama cu lumea (la un curs)? Ca mi se pare dubios eu stand singura in banca, nimeni sa nu vorbeasca in general nici cei care au coleg de banca rar mai susuotesc ceva, sa incep asa din senin sa vorbesc cu lumea. Ce credeti ar trebui sa gasesc o metoda sa ma bag in seama cu ei sau sa stau toate alea doua pauze de 10 min pe telefon si sa nu vorbesc cu nimenilaughing)? Si ca sa fie mai clar nu mai am de mers la cursul ala decat de 5 ori.

3 răspunsuri:
| Rd79 a răspuns:

Pai ce fel de curs e? Cat dureaza? E la scoala? Facultate?

| Numeusorderetinut explică (pentru Rd79):

E un curs in afara scolii, de la proedus daca ai auzit. Sunt clasa a 8-a si sunt trei ore, cu doua pauze de 10 minute si dupa cum am spus mai am de mers doar la 5 astfel de sedinte

| Rd79 a răspuns (pentru Numeusorderetinut):

Si despre ce e cursul? Toti participantii sunt de a 8-a, sau sunt si mai mari/mici?