| marianalex55 a întrebat:

Cum pot sa ma impac cu o fata daca e suparata pe mine?

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde cu ce ai supărat-o.
Cere-i scuze.

| Endoryus a răspuns:

Nu iti bate capul. Ii trece pana se marita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei sa o faci cum trebuie, faci ce a zis celalalt utilizator care a dat primul răspuns, dar dacă vrei doar sa faci sa te salute pe strada, ii zici scuze și atat.

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Cu un buchet de flori nu foarte mare dar nici foarte mic, i ceri scuze, i dai si ciocolata cumparata cu florile de mai devreme, i spui ca iti pare rau, i mai dai ceva in plus si la sfarsit i spui, Sa stii ca nu mi-am dorit toate astea.

| Adry05 a răspuns (pentru Ionut_Pavel_1993):

Aoleu, da nu-i iubita-sa, pentru ce sa-i cumpere flori si ciocolata?! laughing) ca sa zica dupa ce catelus disperat are dupa ea? PArca vad ca s-a suparat dintr-o prostie si tipu nici n-are nu stiu ce vina

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns (pentru Adry05):

Ai dreptate, dar poti sa te impaci cu o fata asa cum am raspuns eu.

| AlMaDi a răspuns:

De ce e suparata pe tine?