| XxThoumaxXAndyXx a întrebat:

Cum pot sa ma impac cu sora mea?winking

Pai,sa va spun. Iubitul ei,Thoma,m-a sarutat, iar eu nu i-am raspuns.Sora'mea nu ne-a vazut, dar a auzit de la cineva.Intr-o seara a venit el la mine in camera,eu eram doar in boxeri,si m-a sarutat, apoi m-a intrebat daca vreau sa .....Atunci a venit si sora mea,dar usa era incuiata si eu l-am rugat sa iasa pe geam(stam la casa),a iesit, dar sora'mea i-a depistat parfumul si m-a luat frumusel de cap si m-a dat cu capul de perete zicandu-mi ca eu ii ispitesc iubitul.In final am ajuns afara din casa(parintii nu erau acasa).M-am dus sa locuiesc cu un prieten, dar cand sa plec la el m-a vezut(si cred ca si recunoscul)proful de mate.Am stat la Mihai(asa il cheama pe prieten)vrreo cateva zile, apoi m-am intors acasa.Surorile mele si fratele meu erau plecati, deci casa mi-a ramas mie.In seara aia a venit Thoma la mine si ne-am sarutat ier,dar de data aia i-am raspuns si eu,dar lui i s-au urcat hormonii la cap si m-a intrebat"Ce-a fost asa de greu sa-mi raspunzi?! Daca tot ai rezistat acum poti sa intri si in pat cu mine ca nu te mananc."Am acceptat(proasta alegere), dar chiar in seara aia s-au intors ai mei(doar fratii) si sora'mea a dat buzna la mine in camera.Norocul meu era ca era cat de cat imbracat, Aia a pus capac si de atunci nu mai vorbeste cu mine.

Solutii cum sa o impac? Dau funda daca mergewinking

13 răspunsuri:
| MariusDk23 a răspuns:

Mai deci eu nu inteleg un lucru de asta daca sunteti amandoi baieti de ce ai facut asta?raised eyebrows
Daca el era asa trebuia sa il lasi in lumea lui nu sa faci asa ceva.Adica pe bune esti baiat la urma urmei.
Cat despre sora ta situatia nu e deloc buna...Incearca sa vorbesti cu ea, spune-i ca a fost vina lui.Intr-o dimineata dupa ce o sa ii treaca "socul" ca sa ii spunem asa.Cat despre acel "Thoma" numai lua legatura cu el NICIODATA!
Sa vedem ce iese din asta.

| Crazyycoffedrop a răspuns (pentru MariusDk23):

Asta nu am inteles nici eulaughing Credeam ca este fatalaughing Da ma rog in cazul asta nu mai stiu ce sa zic...sad

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru MariusDk23):

Am facut ce am simtit...Pur si simplu vreau sa o calmez, nu sa il ignor pe el.

| MariusDk23 a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

Ei pai tu te-ai gadit cum se simte probabil e socata.Ti-am spus ignora-l pe el si poate poate o sa te ierte cat de putin daca nu poti sa vorbesti direct cu ea roagati fratele mai mare sau celelalte sore sa vorbeasca cu ea...

| XxThoumaxXAndyXx explică:

Vazut*
Recunoscut*
iar*

| Crazyycoffedrop a răspuns:

Mda cam nasoala treaba...In primul rand e vina ta pentru ca l-ai lasat sa faca astatongue Adica daca eram in locul tau il impingem pana in perete daca vroia sa ma sarute si era iubitul surorii melelaughing si i-as fi zis ce a facut.In al doilea rand sora ta trebuie sa se desparta de el pentru ca adica cred ca doar a folosit-opuppy dog eyes ca sa se apropie de tine...Incercati sa povestiti si sa va spuneti ce aveti pe inima apoi va cereti scuze reciproc si gatatongueSper ca team putut ajutapuppy dog eyes Baftakiss!

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru Crazyycoffedrop):

Merci ca ai incercat sa ma ajuti, dar eu ii povestesc totul doar fratelui meu(ca suntem baieti si mi-e mai usor sa-i zic lui).Ea s-a despartit de el chiar cand ne-a prins in pat ca sa zic asa

| Crazyycoffedrop a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

Sa inteleglaughingU esti baiat sau fata?laughing

| madyddd a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

Fira-i tu sa fi... cu confuzia ta cu tot laughing)) pana la urma ce dracu esti? worried fata sau baiat? sa mor eu daca inteleg ceva...laughing))
ma depaseste subiectu'

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru madyddd):

Sunt baiat si m-a sarutat iubitul sora'mii,...m-am simtit super si ...vezi mai sus

| madyddd a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

rolling on the floor) bine frateee, atunci esti gay...ce sa-ti zic?laughing)
oricum chiar daca erai fata tot rau era... atunci te numeai curva ca te dai la iubitu' soratiilaughing))

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru madyddd):

Draga mea, nu ma dau la el...Nici nu il plac, doar il iubesc, atata tot.A placea pe cineva e ca si cand ai dori doar sa te saruti cu el(simtind sau nu ceva)...Ei bine, daca ma intrebi pe mine mi-as da si viata pentru el.

| FloRyX002 a răspuns:

Esti mort! sorta cred ca era in stare sa te si omoare ti sau urcat hormoii la cap la 14 ani ce prostie!