| puffy15 a întrebat:

Cum pot sa-mi dau seama cand un baiat ma place?
Care sunt semnele?
Nu ne-am vorbit niciodata,dar am vazut ca prin pauze se uita la mine,si eu in acele momente incerc sa ma uit in alta parte...
De exemplu,odata,m-a examinat din cap pana in picioare! Tot in aceeasi zi,cand mergeam cu o colega pana la magazin,l-am vazut,si la un moment dat m-a vazut si el cand a intors capul in stanga,si dupa ce am trecut de el, s-a intors cu totul si nu mai stiu exact daca s-a uitat dupa mine pentru ca eram in fata lui...happyhappy

1 răspuns:
| Bo0ble a răspuns:

Dupa ce ai descris tu e posibil sa-i placa de tine. Dar data viitoare cind te va privi in ochi sa nu-i dai in jos. Sa te uiti si tu la el.
Semne ca te place:
1. Se uita la ambii tai ochi, apoi la gura si iar la ochi.
2. Ridica din sprancene si apoi iti zambeste.
3. Se apropie de tine.
4. Clipeste mai des atunci cand te priveste.