| GhostAlin a întrebat:

Cum pot sa-mi maresc muschii? fara sa merg la sala

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exercitii in diferite pozitii

| Psihiatra a răspuns:

Fa exercitzii des si regulat.nu exagera.mananca vitamine(recomandate de medic, sau cel putin de farmacist), daca iti permite medicul poti lua proteine sau nutrientzi alimentari happy

| Psihiatra a răspuns:

Propo... u estiin poza? tongue nu de alta dar sunt curioasa big grin

| StefanStyle94 a răspuns:

Ia-ti niste gantere de 5 sau de 10 kg sau apuca-te serios de flotari si abdomene. Da' sa te si tii de ele, nu sa renunti dupa o saptamanawinking

| darkhell217 a răspuns:

Faci flotari
genoflexiuni
biceps la bara
etc

| OliviaHoran a răspuns:

Efort fizic:-p

Sport:d

xoxo
GossipGirl

| GhostAlin explică:

Da e sunt.

| GhostAlin explică:

Ms mersi dar vreau sa arat si mai siwinking

| stefanya_5209 a răspuns:

U esti ala din poza? Nuti mai trebuie Frate.Arazti bine asa.smug

| CoCa8coLa a răspuns:

Exercitii fizice...pentru muschii abdominali : http://www.youtube.com/watch?v=9tDZRogSbbU. Exerseaza peste o zi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voaii love struck u mai vrei sa iti maresti muschii?! ce mai conteaza laughing) nu te-ai uitat in oglinda love struck arati fff bine maa!

| NOname0917 a răspuns:

Frate...fa ce fac si eu. exercitii acasa. flotari si tractiuni.o intrebare asemanatoare am pus si eu...si n-am probleme doar ca eu vreau sa cresc nu doar asa putin...winking

| Cosmin86 a răspuns (pentru NOname0917):

Daca vrei sa cresti ca lumea, acasa nu faci mare lucru.
Combina o alimentatie bogata in proteine ( cel mai important ) + antrenament la sala si o sa cresti

| incabeau a răspuns:

Fa flotari - Daca vrei sa faci mai multe incearca asta : http://hundredpushups.com, 3 zile/saptamana, 6 saptamani, ai in stanga programul; tractiuni pentru biceps la o bara subtire (daca nu poti, roaga pentru inceput pe cineva sa te ajute usor), abdomene. Nu uita sa mananci proteine multe, si cat mai putine grasimi;)