| andreea8556 a întrebat:

Cum pot sa-mi vad prietenii online de pe Facebook in lista de messenger? Am vazut la anumite persoane.

9 răspunsuri:
| ramy27iulie a răspuns:

Buna Andreea:*.Sa stii ca si eu m-am intrebat si ieri am gasit raspunsul.Trebuie sa intri pe acelasi id pe mess.ca cel pe care il ai la facebook. Daca vei face asta.in lista de prieteni de la messenger iti va aparea : Sign in on Facebook. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?batting eyelashes

| andreea8556 explică (pentru ramy27iulie):

Unde ar trebui sa imi apara Sign in on Facebook? in lista de messenger nu vad nimic.

| ramy27iulie a răspuns (pentru andreea8556):

Mie imi apare.In lista.ai mai multe grupuri: friends, adress book,, nu stiu.depinde ce mai ai tu.Alaturi de ele apare : Facebook friends.

| andreea8556 explică (pentru ramy27iulie):

Dar ai facut ceva ca sa-ti apara "Facebook Friends"? sunt intrata pe id-ul de la facebook si pe mess.

| ramy27iulie a răspuns (pentru andreea8556):

Nu am facut nimic. Apare pur si simplu, Da-mi id tau si iti dau un "print screen", poate iti e mai usor sa observi:*

| Faliboga_Ioan_1958 a răspuns:

Clic Messenger / Sign in facebook Chat. Apoi pe lista Sign in.

| abyss1 a răspuns:

Buna.Andreea.Ma numesc aByss si vreau sa-ti raspund la intrebare.Deci du-te la Messenger>Preferences>Connect Network>Link to Facebook>si dupa aia iti scrii email-u si toti prieteni care sunt online pe facebook vor fi in lista ta de prieteni pe messenger. Sper ca te-am ajutat:*funda>?

| moshyk a răspuns (pentru abyss1):

Si daca tot nu merge ce e de facut?

| Bisioc_Adrian_Andrei_1966 a răspuns:

De ce nu pot vedea prietenii când sunt online.