| Neymar2 a întrebat:

Cum pot sa nu mai fiu asa de fricos, rusinos... mai fetita pe scurt sad

Dau funda

1 răspuns:
| CosminCSM00 a răspuns:

Stai sa iti spun: si eu cand aveam vreo 5-6 ani imi era frica sa ies noaptea afara pana la WC, SI cand mai si incepeau sa latre cainii dupa vreo pisica sau ceva o luam la fuga, Dar am vrut sa scap de teama asta si m-am dus in fiecare seara afara si incet incet am reusit sa scap de teama asta. Acum poti sa ma trimiti si pana la magazin sa merg pe strada noapte si nu imi mai e frica. si daca vrei sa nu mai fi asa de rusinos vorbeste si tu mai mult cu unele persoane sau cu o fata. Succes