| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa nu mai primesc cereri de prietenie pe Facebook?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte simplu!
Intri la setari si-ti schimbi setarea de pe "public" pe "privat" ca sa nu te mai apeleze decat prietenii-prietenilor tai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti face sa nu primesti decat de la cei cu minimum un prieten comun cu tine. Atat. este maximum.

| alexandraionela1234 a răspuns:

Violeta, el a întrebat cum sa nu mai primească atat de multe cereri de prietenie, nu cum sa nu il mai apeleze oricine. Si la asta nu ai ce face, decât sa nu le accepți, asta e politica

| CoAde00 a răspuns:

Iti stergi Facebook-ul smug