| Anonim1516 a întrebat:

Cum pot sa o conving pe mama sa ma lase sa ma epilez(pe picioare)? Dau Funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

Îi spui că a venit vara şi nu poţi purta pantaloni scurţi cu păr pe picioare, e inestetic. Îi spui că fetele din clasa ta se epilează şi îi poţi sugera să te ajute chiar ea să găsiţi o metodă sigură si convenabilă.

3 răspunsuri:
| marialungu a răspuns:

I spui ca nu mai suporti sa arati ca o maimuta ca esti mare, ca fetele colegele se epileaza de mult ca o sa ai grija, din astea, incepi sa plangi la mine merge

| Anonim1516 explică:

Multumesc mult. Sper sa ma ajute sfaturile voastre.

| ChimicalEcstasy a răspuns:

Pai. Ii spui ca, la varsta ta este normal. Toate prietenele/colegele tale se epileaza, si ai vrea si tu`. Asigur`o ca o sa ai grija. Dupa un timp, va ceda.`