| MrrLove a întrebat:

Cum pot sa primesc like de la persoane pe care nu le am la prieteni pe facebook, doar like nu si comm. stiu ca trebuie sa setez poza publica dar vreau doar like nu si comm.

FUNDA!

1 răspuns:
| SimpleBoy99 a răspuns:

Persoanele acelea trebuie sa fie prietene cu tine pe facebook, nu conteaza ca vrei doar like sau asa, singura solutie e sa fie prieten cu tine aceea persoana ca sa iti dea like si sa comenteze. Altfel nu te lasa nici comm nici like. Sper ca te-am ajutat!