| theStar a întrebat:

Cum pot sa pun muzica pe profilul meu hi5? adica atunci cand cineva acceseaza pragina mea sa inceapa o melodie in mod automat, stiti? daca ati putea sa ma ajutati url`ul piesei sau cu ce trebuie, ar fi perfect.(melodia: david guetta&akon-sexy chick)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| єℓєηα a răspuns:

Buna :*

Pai intri aici http://www.mixpod.com/ si iti creezi un cont... apoi o sa te descurci mai mult ca sigur :)
Sper ca te'am convins sa imi dai fundita :D
Daca mai ai nelamuriri trimte'mi un mesaj si te voi ajuta! :-*

| StaRmAgiC a răspuns:

Cum intri pe youtube scrii melodia pe care o vrei.
Este player-ul in stanga iar in dreapta sunt doua campuri sub poza aluia si a descrierii clipului.nu alegi URL cii EMBED.
Dai copy-paste bifand optiunea cu Include Related Videos:

la profilul tau intri dasi editeaza "despre mine" sau "interese" cum iti vine tie mai bine, dai paste si unde scrie mai jos. cel mai jos acolo
en_US&fs dupa literele astea pui acest cod:

=en&fs=1&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999&autoplay=1"

Nu uita asta dupa US&fs si inainte de egal "=" pui codul intre ele, si salvezi.Si iti garantez ca o sa mearga daca ai urmat instructiunile:*

Sper ca ti-am fost de folos:*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum se pune muzica pe profilul de la hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi