| emonika98 a întrebat:

Cum pot sa pun profil langa poza de la chat. va dau un link cam cum as vrea sa arate profilul meu http://xatspace.com/HypnoticDance. Va rog ajutati-ma :(((

3 răspunsuri:
| Pisique a răspuns:

Iti zic eu. Prima dată vezi ca sub poza ta este un ic edit. Dai pe el si scrii username si apoi parola. Apoi, mai sus de username va scrie ceva cu rosu si un login cu albastru.Dai click pe login si completezi din nou username si parola. Mai jos scrie Security settings. Dai click pe prima si dai On după aceea la a 2a dai Off. Apoi iti va aparea un dreptunghi.Nu trebuie sa dai click pe el.Mai jos este un buton de Logout.Dai click pe el si din nou iti scrii usernameul si parola.