| madycumada a întrebat:

Cum pot sa salvez o poza de pe hi5? plzzz...am nevoie urgenthee hee

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Cu Print Screen. Dacă ai PhotoScape e mai simplu, când deschizi programul alegi din meniu '' Screen Capture''(jos), o să-ţi apară o mică fereastră unde selectezi : 'Capture Full Screen', dacă vrei să capturezi toată imaginea de pe desktop, sau : ' Capture Region ', pentru a selecta numai o anumită regiune; când dai click pe una din ele o să-ţi apară imaginea în PhotoScape şi tu nu trebuie decât să o salvezi.
Succes!