| Adr567 a întrebat:

Cum pot sa sărut o fată și sa o iau prin surprindere? Sa nu se aștepte

4 răspunsuri:
| UnDiavol a răspuns:

Nu este normla nici bine ce vrei sa faci las-o in pace dacă nu vrea nu este normla așa ceva este primul ei sărut nu-i lua visele pe care le are cu altcineva este viața ei alegerea ei cum sași trăiască viața lângă cine sași Trăiasca viața sa fie fericita cu Adevărată ce vrei tu sa faci este foarte mizerabil fără supărare viața ei alegerea ei cu cine își va trăi viața și tot ia dedice dacă te săruta sau nu

| Adr567 explică (pentru UnDiavol):

Stai puțin nu este vorba de o fată oare care nu te gândi ca azi am cunoscut-o și vreau sa o sărut sau poate am pus întrebarea prost, vreau sa încerc sa o sărut fără sa par nesimțit bădăran....etc
Si cred ca și ei ii place de mine.

| UnDiavol a răspuns (pentru Adr567):

Îmi cer scuze atunci nu știam pai in cazul tău nu știu Adr567 bafta succes! happy

| Adr567 explică (pentru UnDiavol):

Mersi